אודות – או איך הכל התחיל

לחברת מידטאון העיר הלבנה בע"מ ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתחום הנדל"ן למגורים ולנופש.

החל משנת 2015 מידטאון העיר הלבנה בע"מ מחזיקה בבניינים במרכז תל אביב ומסבה אותם לדירות לתקופות קצרות ולדירות נופש. בנוסף החברה עוסקת גם בניהול והשבחת בנייני מגורים והסבת נכסים מסחריים למגורים.

לחברה מערך פנימי של בעלי מקצוע ומנהלי עבודה.מידטאון העיר הלבנה בע"מ היא אחת מחברות ההשקעה במזרח אירופה הוותיקות והמובילות בארץ. לחברה מערך של כ-15 יועצים מתחומי המומחיות השונים – מימון, מיסוי, אדריכלות ופיתוח.

אנחנו מספקים פתרון 360° ללקוחות ישראלים, לחברות ישראליות שמתרחבות לאירופה וכן ללקוחות נוספים בארץ ובחו”ל. הניסיון העשיר שלנו, בשילוב עם הידע הטכנולוגי העמוק ויכולות צוות היועצים הרחב שלנו מאפשר לנו להוביל אתכם, הלקוחות שלנו, מהצלחה להצלחה בזמן קצר יחסית.

אנחנו מלווים את הלקוחות שלנו במשך שנים, ומסייעים להם בבניית מבנה ההשקעה הנכונה, בחירת פרוייקטים ואף הסבה של פרויקטים קיימים. ועכשיו שסיימנו את החלק הרשמי…

יכולנו לשים פה ציטוט שאומר כמה אנחנו גדולים, נהדרים וחדשניים. אבל לא נעשה את זה, כי זה מה שכולם עושים.

אז מה כן? ההתקשרות שלנו עם הלקוחות היא ארוכה, ועד היום אין לנו אפילו לקוח אחד שהיה מאוכזב מהתוצאה. להפך, כולם הפכו לשגרירים שלנו כלפי לקוחות חדשים. אנחנו מאוד גאים בעובדה שכל אחד ואחד מהלקוחות שלנו ישמח להמליץ עלינו בפניך, תרגיש חופשי לנסות.

חשוב להדגיש שזה לא תהליך פשוט, השיווק עצמו נעשה באינטרנט אבל אנחנו הולכים להפגש לא מעט, ולדבר הרבה (מאוד!) בטלפון, במיילים ובהודעות. בדרך קורים הרבה דברים, חלקם מדהימים וחלקם פחות. בכל זאת, כ-ו-ל-ם שגרירים.באינטרנט אנחנו נודה לך על הפנייה אך נוותר על הפרויקט.

למזלנו, יש לנו פריבילגיה שלא להיכנס לפרויקטים רק כדי להרוויח כסף, כשאנחנו לא בטוחים ב-100% שתהיה הצלחה ללקוח. בינינו, זה מוכיח את עצמו. צור איתנו קשר ונשמח להרחיב.