מידטאון העיר הלבנה מציגה את פרויקט שוק הפשפשים

יפו העיר העתיקה (צלם:אלי קורן) ע"י מידטאון העיר הלבנה

פרויקט דירות נופש חדש התחיל לקורם עור וגידים בימים אלה במרכז שוק הפשפשים, שוק הפשפשים הממוקם בלב לבה של יפו העתיקה אזור המוכרז כאתר מורשת תרבות עולמית.

על הפרויקט אמונה מידטאון העיר הלבנה – חברה המתמחה בייזום ובנייה של דירות נופש ויזמות בתחום המגורים לצעירים. בניגוד גמור להאטה המדוברת בשוק הנדל"ן למגורים, הרי שבתחום דירות הנופש קיימת פריחה והביקושים עולים על ההיצע, ואכן פרויקט שוק הפשפשים זוכה להתעניינות גבוהה כבר עתה מצד תיירים ומשפחות המעוניינות לשכור בחגים הקרבים.

 

 

 

פרויקט שוק הפשפשים של מידטאון העיר הלבנה נמצא במיקום אסטרטגי, מרכז יפו העתיקה בלב שוק הפשפשים. מיקום הפרויקט הוא בין חוף הים של צפון יפו לשדרות ירושלים במזרח וללב השוק של צפון יפו וסמוך לרחוב עמיעד וליהודה הימית.  הפרויקט נבנה בלב מתחם עותמאני אותנטי שהחל להבנות עוד במאה ה-18.

 

 

– מידטאון העיר הלבנה מציגה את שוק הפשפשים

קצת אודות השוק – שוק הפשפשים הציור של יפו נמצא בלב העיר העתיקה, הוא פתוח כל השבוע, בשוק אפשר למצוא חפצים יד שנייה מכל הסוגים מבגדים ושטיחים חפצי אמנות עתיקים ומוצרים מהמזרח הרחוק. השוק שוכן מרחק קצר מפרויקט דירות הנופש של מידטאון העיר הלבנה בכניסה ליפו העתיקה על אדמות המנזר היווני-אורתודוקסי. השוק מורכב מסמטאות מרות וארוכות בהן אפשר גם למצוא מסעדות, בתי קפה, ופאבים.