פיל לבן יהפוך למלון בוטיק יוקרתי בהרי ירושלים

מידטאון העיר הלבנה מעדכנת כי המבנה המוכר והנטוש מזה עשרות שנים בסמוך לכניסה למושב גבעת יערים צפוי להפוך לבית מלון בוטיק של רשת "פתאל" תמורת 175 מיליון ש"ח ל-25 שנה

המבנה הידוע כמלון הנטוש של צובה, שנמצא בסמוך למושב גבעת יערים שבהרי ירושלים הפסטורליים צפוי להפוך תוך מספר חודשים למלון בוטיק יוקרתי בהרי ירושלים. לדברי מידטאון העיר הלבנה רשת פתאל שכרה את המלון לתקופה של 25 שנה תמורת סכום אדיר של 175 מיליון שק.

מלון הבוטיק היוקרתי – מידטאון העיר הלבנה

המבנה הוכר מזה שנים כאחד הפילים הלבנים הגדולים שקיימים בישראל, כאשר בראשית שנות ה-80 ניסתה קבוצת משקיעים משוויץ להקים במקום מלון ספא יוקרתי, במקביל לרב שימושיות כך שיהיה גם לדיור מוגן יוקרתי. מידטאון מעדכנת שלא מפתיע שמסיבות בירוקרטיות המלון היוקרתי בהרי ירושלים מעולם לא הושלם וגם לא נפתח לקהל.

תמונה מתוך המלון לכרמים בסביבה

לפני יותר מ-20 שנה ניסתה קבוצת משקיעים שווייצרית להקים מלון ספא, שישמש גם כמבנה יוקרתי לדיור מוגן – אי שם בפרוזדור ירושלים. מטעמי ביורוקרטיה, המבנה מעולם לא הושלם ולא נפתח לקהל.

מלון הבוטיק בהרי ירושלים (צילום: רונקל)

מידטאון העיר הלבנה מעדכנת כי בכתבה ב-YNET אודות המלון הנטוש מידטאון העיר הלבנה – המלון הנטוש שידהים אתכם, נאמר כי מלון הבוטיק היוקרתי בהרי ירושלים הינו אטקרציה מרהיבה לצלמים, חשוב לזכור כי מדובר באתר בניה נטוש וככזה הוא מהווה סכנה.